Masz pytania? +48 506 613 214 / 058 300 55 01

O firmie

Nasza firma pod obecną nazwą funkcjonuje od 2001 roku, jednak nasze doświadczenie w pracy z kamieniem sięga 30 lat.  Dzięki tak długiemu funkcjonowaniu w branży jesteśmy gotowi do przyjęcia każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia. Łączymy najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji zamówień z umiarkowanymi kosztami.

Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy, a profil działalności zakładu jest elastyczny i gwarantuje pełne dopasowanie się do Państwa potrzeb.  Specjalizujemy się głównie w wyrobie nagrobków i grobowców, jednak w naszej ofercie znajdą Państwo również elementy budowlane i wystroju wnętrz domu i biura takie jak schody, parapety, blaty łazienkowe i kuchenne oraz kominki. Pracujemy na naturalnym materiale, jakim jest granit, co gwarantuje, że nasze produkty będą cieszyć Państwa oko przez długie lata.

about

Nasz ciągły rozwój oraz najnowocześniejsze maszyny zapewniają najwyższą jakość wyrobów oraz pełne zadowolenie naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu w Gdańsku, gdzie można obejrzeć nasze realizacje oraz uzyskać fachowych odpowiedzi na zadawane pytania.